Mieszkanie, ul. Kościuszki

Kościuszki, Września, wielkopolskie

  • 5 000 zł
  • 121,59 m²
  • 41,12 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Niedźw...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Kościuszki, Września, wielkopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

5 000 zł

121,59 m²

41,12 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Zaktualizowane: 22 maja 2026

5 000 zł 121,59 m² 41,12 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
4
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
10 000 zł

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

4

Umeblowane:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

10 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 5 000 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 121,59 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2014 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 10 000 zł
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, ochrona, rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NIE POBIERAMY PROWIZJI OD NAJEMCÓW!
UWAGA! WYŁĄCZNIE NAJEM OKAZJONALNY - PRZEZ NOTARIUSZA.
Gorąco polecamy na wynajem wyjątkowy apartament w sercu Wrześni, położony przy ulicy Kościuszki z widokiem na Park Hrabiny (im. Dzieci Wrzesińskich).
W najbliższym sąsiedztwie: park miejski, place zabaw, szkoła podstawowa, przedszkole, Biedronka/ Lidl, ośrodek zdrowia, pływalnia miejska, itd.
Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze, w budynku z 2014 roku. (...)

Agent

Katarzyna Niedźwiedzka

501 773...

501 773 255

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Katarzyna Niedźwiedzka

501 773...

501 773 255

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości