dowolna

Mieszkania w nowym bloku Września - Oferty sprzedaży lub najmu

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Września,wielkopolskie

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie Września ul. Słowackiego 65. Pełne umeblowanie i wyposażenie. Dodatkowo pom.gospodarcze. Zobacz jak przygotowaliśmy reklamę tego mieszkania: wirtualna wizyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Września

Września,wielkopolskie

599 000 zł160 m² 3 755,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z ogródkiem 0% prowizji! Cena: 599 000 pln (3 755,49 pln/m ) Lokalizacja: gutowo Małe, września, woj. wielkopolskie Z przyjemnością prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilska

Września,wielkopolskie

510 000 zł66 m² 7 703,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkania 3-pokojowe zlokalizowanego przy ul. Pilskiej we Wrześni. Oferta na wyłączność 0% prowizji! Powierzchnia całkowita: 66,20 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Września

Września,wielkopolskie

450 000 zł46 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie 46m2, wysoki parter, bardzo duży balkon, osobne wyjście na balkon z sypialni, ogrzewanie podłogowe łazienka, elektryczne rolety, piwnica, parking. Ewentualnie zamiana na większy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Września

Września,wielkopolskie

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Plk Studio poleca do wynajęcia samodzielny lokal mieszkalny usytuowany na 5-tym piętrze bloku z windą, z szerokimi klatkami i przestrzenią pomiędzy budynkami. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śmidowicz

Września,wielkopolskie

390 000 zł44 m² 8 859,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44,02 m , położone na parterze w budynku z 2018 roku, przy ulicy Bronisławy Śmidowicz. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śmidowicz

Września,wielkopolskie

1 800 zł36 m² 50,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem usytuowanego na osiedlu Park Strzykały na ul. B. Śmidowicz Mieszkanie o powierzchni 33m2 plus skrytka lokatorska stanowi całość oferty. Lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Września

Września,wielkopolskie

439 000 zł70 m² 6 289,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z garażem | Nekla, ul. Ogrodowa Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe położone w Nekli przy ul. Ogrodowej. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilska

Września,wielkopolskie

1 750 zł42 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam do wynajęcia od czerwca nowe mieszkanie na drugim piętrze we Wrześni przy ul. Pilskiej 2b. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,03 m2 z kuchennym aneksem. Oddzielny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Września,wielkopolskie

469 000 zł65 m² 7 215,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Posiadamy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie we Wrześni, przy ul. Słowackiego. Mieszkanie o powierzchni 65m2, wybudowane w 2017r., w pełni umeblowane (meble, w tym 3 szafy typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śmidowicz

Września,wielkopolskie

440 000 zł44 m² 9 894,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przytulne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44,47 m , położone na parterze w budynku z 2019 roku, przy ulicy Bronisławy Śmidowicz. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Września,wielkopolskie

399 000 zł37 m² 10 824,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

*0% prowizji dla biura Mam do zaoferowania piękne, jasne mieszkanie we Wrześni. Wygodna lokalizacja, blisko stacji kolejki, a w pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Września,wielkopolskie

420 000 zł53 m² 7 971,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja Zapraszamy na prezentację i do zakupu mieszkania we Wrześni na ul. Gen. T. Kutrzeby. Mieszkanie w pięciopiętrowym bloku z windą na bardzo ciekawym osiedlu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawodzie

Września,wielkopolskie

560 000 zł56 m² 10 017,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie nowe niezamieszkałe,wysoki standard , gotowe do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilska

Września,wielkopolskie

599 000 zł64 m² 9 333,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Września | ul. Pilska nowa cena: 599 000 pln 64,18 m + ogromny taras 56,86 m Zamknięty parking | Nowoczesny budynek | Rekuperacja możliwość zamiany na dom miejsce, w którym chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kutrzeby

Września,wielkopolskie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne dla singla, pary lub rodziny z dziećmi! Oferujemy przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2015 roku, zaledwie 1 km od centrum Wrześni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pilska

Września,wielkopolskie

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia września, ul. Pilska! osa Nieruchomości prezentuje ofertę najmu 2-pokojowego mieszkania położonego we Wrześni przy ul. Pilskiej. W pełni umeblowane, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kutrzeby

Września,wielkopolskie

546 000 zł52 m² 10 467,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie 52.16m o wysokim standardzie na 2 piętrze przy ul.Kutrzeby 14 we Wrześni (nowe osiedle) W każdym pokoju znajduje się wyjście na balkon.Budynek połączony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Września,wielkopolskie

429 000 zł51 m² 8 411,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dzień dobry. Posiadam na sprzedaż mieszkanie usytuowane na terenie osiedla zamkniętego na ulicy gnieźnieńskiej.W bardzo bliskiej okolicy sklepy, siłownia, basen, lodowisko, przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilska

Września,wielkopolskie

639 000 zł64 m² 9 956,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie przy ul. Pilskiej we Wrześni. Blok wybudowany 2022 roku. Mieszkanie 64,18 m2 na parterze: sypialnia 1: 13,24m2 Sypialnia 2: 11,43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmidowicz

Września,wielkopolskie

1 600 zł40 m² 39,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz jasnego i przytulnego mieszkania do wynajęcia? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu atrakcyjnego mieszkania położonego we Wrześni przy ul. B. Śmidowicz. 2-pokojowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ametystowa

Września,wielkopolskie

459 000 zł53 m² 8 601,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa oferta! Piękne mieszkanie na nowym osiedlu przy ul. Ametystowej we Wrześni gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicz

Września,wielkopolskie

490 000 zł64 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Zapraszam na prezentację i oczywiście do zakupu mieszkania na popularnym Wrzesińskim osiedlu na ul. Bronisławy Śmidowicz. Lokal w stanie nienagannym, gotowym do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Września,wielkopolskie

356 300 zł37 m² 9 629,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, dwupokojowego mieszkania przy ulicy Gnieźnieńskiej we Wrześni. Inwestycja z 2023 roku, gotowa do zamieszkania! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Września,wielkopolskie

399 000 zł40 m² 9 900,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz mieszkania z wyposażeniem w nowoczesnym budownictwie? Taka atrakcyjna oferta tylko u nas! osa nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania - atrakcyjnie wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Września,wielkopolskie

495 000 zł70 m² 7 071,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż własnościowe 4- pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie osiedlowym przy ul. Gen Tadeusza Kutrzeby. Mieszkanie znajduje się na 5- ostatnim piętrze (brak sąsiadów powyżej) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ametystowa

Września,wielkopolskie

449 000 zł49 m² 9 200,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania, które jest nie tylko funkcjonalne, ale także gotowe, by od razu się wprowadzić? Oto mieszkanie, które łączy nowoczesny styl, komfort i świetną lokalizację. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Września,wielkopolskie

420 000 zł37 m² 11 394,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam do zaoferowania piękne, jasne mieszkanie we Wrześni. Wygodna lokalizacja, blisko stacji kolejki, a w pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Mieszkanie jest gustownie urządzone, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Września,wielkopolskie

429 000 zł51 m² 8 446,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjne 2 Pokojei Do wprowadzenia Od Zaraz Nowoczesne mieszkanie w nowym budownictwie. W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Września,wielkopolskie

380 000 zł47 m² 8 033,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania znajdującego się we Wrześni na osiedlu gen. Tadeusza Kutrzeby. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gnieźnieńska

Września,wielkopolskie

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m2. Usytuowane przy ul. Gnieźnieńskiej 28b - Września. Mieszkanie mieści się w bloku, na parterze. Składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 17 Dywizji Piechoty

Września,wielkopolskie

595 000 zł55 m² 10 818,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Słoneczne mieszkanie narożnikowe z ogrodem 3 pokoje 55m2 drewniany taras częściowo zadaszony + ogródek 58m2 miejsce postojowe w hali garażowej skrytka lokatorska. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Września,wielkopolskie

495 000 zł70 m² 7 071,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Września,wielkopolskie

454 000 zł62 m² 7 307,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szukasz nowoczesnego i wygodnego mieszkania z balkonem w rozsądnej cenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwarcowa

Września,wielkopolskie

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie nowe , oddane do użytku 2023 roku, w pełni wposażone , z balkonem na 2 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Września,wielkopolskie

375 000 zł52 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Polecamy Państwu bardzo ciekawe mieszkanie 48m2 + piwnica w lokalizacji lubianej przez mieszkańców Wrześni. Osiedle z bardzo rozwiniętą infrastrukturą zarówno dla starszych ja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Września,wielkopolskie

454 000 zł62 m² 7 307,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wiążesz swoją przyszłość z Wrześnią? Szukasz nowoczesnego i wygodnego mieszkania z balkonem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Września,wielkopolskie

379 000 zł50 m² 7 533,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja Polecamy Państwu przytulne mieszkanie we Wrześni na osiedlu przy ul. Gen. Kutrzeby. Bardzo ciekawa okolica z infrastrukturą odpowiednią do sielankowego życia ;-) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Września,wielkopolskie

2 100 zł70 m² 30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia własnościowe 4- pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie osiedlowym przy ul. Gen Tadeusza Kutrzeby. Mieszkanie znajduje się na 5- ostatnim piętrze (brak sąsiadów powyżej) Mieszkanie.