dowolna

Mieszkania w bloku Września - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

319 000 zł53 m² 6 018,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż mieszkanie z balkonem, położone we Wrześni w budynku przy ulicy Chrobrego. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł44,42 m² 42,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. Polecamy do wynajęcia słoneczne i komfortowo wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok.45 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł62,05 m² 9 170,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie we Wrześni. Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa Właściciel mieszkania. :O mieszkaniu: -blok z 2019 roku -powierzchnia mieszkania 62,05 mkw. w podziale.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł44 m² 10 227,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje, września ulica Słowackiego 66, wysoki partner, winda, piwnica 4m2, rolety elektryczne, opłaty za mieszkanie 650zl (wszystko), mieszkanie posiada 2 tarasy na dziedziniec.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

450 000 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowoczesnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, które łączy wysoki standard wykończenia z bliskością natury? Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o pow. 36.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł64,60 m² 30,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. Polecamy do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Września,wielkopolskie

599 000 zł63,90 m² 9 374,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie w bloku. Mieszkanie nowe, wcześniej niezamieszkałe! Do wykończenia pozostały jedynie listwy przypodłogowe, skrzydła drzwiowe kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Września,wielkopolskie

1 600 zł43,50 m² 36,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny przez notariusza. Polecamy do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,5 m2, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł47,40 m² 7 173 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż bardzo jasne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w centrum Wrześni. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Września,wielkopolskie

449 000 zł56,26 m² 7 980,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Nieruchomości niedzwiedzki com poleca: na sprzedaż przestronne i atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o pow. 50,44m2 plus piwnica o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śmidowicz

Września,wielkopolskie

1 330 zł40 m² 33,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pok | 40 m2 | taras/balkon | Nowe | Miejsce parkingowe | ul. Śmidowicz | Bez prowizji Numer oferty w biurze: 6403/4186/omw Do wynajęcia nowe mieszkanie znajdujące się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51,40 m² 35,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. Polecamy do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Września,wielkopolskie

399 000 zł47,30 m² 8 435,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie we Wrześni w super stanie do zamieszkania! Idealna lokalizacja! W pobliżu przedszkole, szkoła, liczne sklepy, market, cukiernia.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł64,26 m² 8 169,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania z "duszą"? Lubisz połączenie klasyki z nowoczesnością? osa Nieruchomości zaprasza na prezentację 3-pokojowego mieszkania o pow. ok. 64,26 m2 położonego we Wrześni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Września

Września,wielkopolskie

320 000 zł45,20 m² 7 079,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,2 m , położone na 2. piętrze w bloku we Wrześni (ul. Piastów). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Września,wielkopolskie

289 000 zł65,40 m² 4 418,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,40 m , usytuowane na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku z 1960 roku, zlokalizowanym przy ul. Warszawskiej 2 we Wrześni w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Września,wielkopolskie

2 200 zł37,50 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem nowe 2-pokojowe mieszkanie w budynku z 2010r. Lokal jest bardzo jasny oraz przestronny dzięki otwartej kuchni. Mieszkanie jest świeżo po kapitalnym remoncie, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilska

Września,wielkopolskie

2 200 zł40,55 m² 54,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. *****uwaga: mieszkanie dostępne od 1 maja 2026***** Polecamy do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł49 m² 6 510,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Zapraszam na prezentację mieszkania we Wrześni na osiedlu Kościuszki. Lokal w bloku dwupiętrowym po termomodernizacji. Duże balkony, duże piwnice to na pewno polepsza warunki mieszkalne. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł58,26 m² 30,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. Polecamy do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem we Wrześni przy ulicy Gnieźnieńskiej 10C.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44,14 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. Gorąco polecamy do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o pow. ok. 44 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Września

Września,wielkopolskie

269 000 zł47,90 m² 5 615,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie w bloku! Nieruchomość zlokalizowana na 4 piętrze, przy ul. Słowackiego we Wrześni. Na 47,90 m2 składają się: - 2 pokoje, - łazienka, - kuchnia, - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Września,wielkopolskie

269 000 zł51,50 m² 5 417,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej! osa Nieruchomości zaprasza na prezentację 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Wrześni przy ul. Szkolnej. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł39,64 m² 50,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. Gorąco polecamy do wynajęcia kompletnie umeblowane i komfortowo wyposażone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Września,wielkopolskie

1 700 zł42,93 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny przez notariusza. Polecamy do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 43 m2, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku o czterech kondygnacjach. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się w urokliwej okolicy Wrześni,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Września,wielkopolskie

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja. Zapraszam na prezentację mieszkanie we Wrześni o powierzchni 48 m2 usytuowanego w czteropiętrowym bloku na ostatnim piętrze. Blok mieści się na popularnej i długiej ulicy J.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Września,wielkopolskie

1 550 zł44 m² 35,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy! Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,60 m , położone na parterze budynku przy ul. Stefana Batorego we Wrześni. Układ mieszkania: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Września,wielkopolskie

584 000 zł78 m² 7 508,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż - komfortowe 4-pokojowe mieszkanie, ul. Kutrzeby - 599 000 zł Oferuję na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w nowoczesnym bloku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieni Szlachetnych

Września,wielkopolskie

600 000 zł61 m² 9 865,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogródkiem - tuż przy lesie! Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o pow. 60,82 m , położonego na parterze budynku zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Września,wielkopolskie

295 000 zł31 m² 9 516,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowa kawalerka blisko centrum wrześni! Idealne na start lub pod wynajem! Szukasz przytulnej, komfortowej kawalerki z 2 pokojami na nowoczesnym osiedlu? Kusi Cię przestrzeń w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Września,wielkopolskie

479 000 zł57 m² 8 462,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, do którego po prostu się wprowadzasz 3 pokoje | 56 m | balkon | po remoncie | Września ul. Dąbrowskiego 5 Są mieszkania, które wymagają ciągłych decyzji i dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Września,wielkopolskie

425 000 zł48 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro invest home Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 48 m2 w bloku na I piętrze przy ul. Słowackiego 24 we Wrześni. Powierzchnia mieszkania ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Września,wielkopolskie

388 000 zł65 m² 5 969,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro invest home Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży: 3 pokojowe mieszkanie w bloku (bez windy)na 4 piętrze przy ul. B.Chrobrego 27 we Wrześni. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszarowa

Września,wielkopolskie

275 000 zł52 m² 5 278,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,1 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku przy ul. Koszarowej 5b we Wrześni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Września,wielkopolskie

299 000 zł57 m² 5 264,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3 - pokojowe, idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Układ pomieszczeń: - przestronny salon - 20 m - pokój - 11 m - pokój - 11 m - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Września,wielkopolskie

520 000 zł66 m² 7 878,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie trzypokojowe na ul. Gnieźnieńskiej o powierzchni 66 metrów z balkonem. Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z bardzo dużą klatką schodową. Mieszkanie jest.