dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Września

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

569 000 zł62,05 m² 9 170,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie we Wrześni. Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa Właściciel mieszkania. :O mieszkaniu: -blok z 2019 roku -powierzchnia mieszkania 62,05 mkw. w podziale.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł44 m² 10 227,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje, września ulica Słowackiego 66, wysoki partner, winda, piwnica 4m2, rolety elektryczne, opłaty za mieszkanie 650zl (wszystko), mieszkanie posiada 2 tarasy na dziedziniec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowoczesnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, które łączy wysoki standard wykończenia z bliskością natury? Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o pow. 36.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Września

Września,wielkopolskie

499 999 zł69,80 m² 7 163,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m , położone w zadbanej kamienicy w centrum Wrześni. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Września,wielkopolskie

449 000 zł56,26 m² 7 980,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Nieruchomości niedzwiedzki com poleca: na sprzedaż przestronne i atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o pow. 50,44m2 plus piwnica o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Września,wielkopolskie

399 000 zł47,30 m² 8 435,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie we Wrześni w super stanie do zamieszkania! Idealna lokalizacja! W pobliżu przedszkole, szkoła, liczne sklepy, market, cukiernia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Września

Września,wielkopolskie

320 000 zł45,20 m² 7 079,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,2 m , położone na 2. piętrze w bloku we Wrześni (ul. Piastów). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł49 m² 6 510,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Zapraszam na prezentację mieszkania we Wrześni na osiedlu Kościuszki. Lokal w bloku dwupiętrowym po termomodernizacji. Duże balkony, duże piwnice to na pewno polepsza warunki mieszkalne. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku o czterech kondygnacjach. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się w urokliwej okolicy Wrześni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Września,wielkopolskie

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Września, ul. Słowackiego Szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Września,wielkopolskie

600 000 zł72 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wielofunkcyjne, w pełni urządzone mieszkanie | Września | o powierzchni użytkowej 71,8 m , położone we Wrześni, w zadbanej inwestycji z 2006 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Września,wielkopolskie

600 000 zł72 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Września,wielkopolskie

630 000 zł72 m² 8 774 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Września,wielkopolskie

550 000 zł124 m² 4 449,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie (pełna własność) gotowe do zamieszkania na ul. Paderewskiego we Wrześni! Najważniejsze atuty nieruchomości: łączna powierzchnia użytkowa lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Września,wielkopolskie

630 000 zł72 m² 8 774 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Września,wielkopolskie

329 000 zł66 m² 4 984,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na parterze przy ulicy Kościuszki 4 o powierzchni 66,0 m2. Mieszkanie bardzo blisko centrum, naprzeciw szkoły podstawowej numer 2. Do mieszkania przynależy ogródek znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słowackiego

Września,wielkopolskie

339 000 zł34 m² 10 101,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalna i bardzo zadbana kawalerka o powierzchni 33,56 m , położona na 2. piętrze w 5-piętrowym bloku z windą. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Września,wielkopolskie

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Osa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie o pow. 60 m położone we Wrześni przy ul. Słowackiego. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Września,wielkopolskie

630 000 zł72 m² 8 774 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Culica

Września,wielkopolskie

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym budynku we Wrześni. Lokal idealny dla singla, pary lub rodziny.Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Września,wielkopolskie

385 000 zł43 m² 9 037,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Nietuzinkowe mieszkanie z duszą w centrum Wrześni Parter | Balkon | Projekt architekta | Po generalnym remoncie | Cena: 385 000 zł ul. Wojska Polskiego 19, września Szukasz mieszkania, które od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiśniowa

Września,wielkopolskie

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia jasne i przestronne jednopokojowe mieszkanie, super dla singla lub pary, o powierzchni 34m2. Lokal po generalnym remoncie czeka na swych pierwszych mieszkańców. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Września

Września,wielkopolskie

599 000 zł160 m² 3 755,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z ogródkiem 0% prowizji! Cena: 599 000 pln (3 755,49 pln/m ) Lokalizacja: gutowo Małe, września, woj. wielkopolskie Z przyjemnością prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilska

Września,wielkopolskie

510 000 zł66 m² 7 703,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkania 3-pokojowe zlokalizowanego przy ul. Pilskiej we Wrześni. Oferta na wyłączność 0% prowizji! Powierzchnia całkowita: 66,20 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kutrzeby

Września,wielkopolskie

549 000 zł88 m² 6 238,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie w centrum Wrześni. 0% prowizji! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, pięciokondygnacyjnego bloku, wybudowanego w 2000 roku. Na powierzchni ok. 83,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Września

Września,wielkopolskie

450 000 zł46 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie 46m2, wysoki parter, bardzo duży balkon, osobne wyjście na balkon z sypialni, ogrzewanie podłogowe łazienka, elektryczne rolety, piwnica, parking. Ewentualnie zamiana na większy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Września,wielkopolskie

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrześni parter, balkon, piwnica! osa nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Września,wielkopolskie

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie I piętro, komfort i wygoda! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze na ul. Kilińskiego we Wrześni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Września,wielkopolskie

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przytulnego, wygodnego oraz bardzo perspektywicznego mieszkania we Wrześni. Nieruchomość posiada indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Września,wielkopolskie

399 000 zł37 m² 10 824,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

*0% prowizji dla biura Mam do zaoferowania piękne, jasne mieszkanie we Wrześni. Wygodna lokalizacja, blisko stacji kolejki, a w pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawodzie

Września,wielkopolskie

560 000 zł56 m² 10 017,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie nowe niezamieszkałe,wysoki standard , gotowe do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Września,wielkopolskie

155 000 zł11 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż kompaktowa mikrokawalerka zlokalizowana w oficynie zabytkowej kamienicy przy ul. Warszawskiej ścisłe centrum Wrześni. Mieszkanie o powierzchni 11 m , położone na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pilska

Września,wielkopolskie

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia września, ul. Pilska! osa Nieruchomości prezentuje ofertę najmu 2-pokojowego mieszkania położonego we Wrześni przy ul. Pilskiej. W pełni umeblowane, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Września,wielkopolskie

385 000 zł47 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na prezentacji i do zakupu pięknego mieszkania we Wrześni w interesującej lokalizacji /okolice spółdzielni mieszkaniowej/ Mieszkanie bardzo zadbane i stylizowane na skandynawski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Września,wielkopolskie

380 000 zł46 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Mam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej, bezpiecznej lokalizacji we Wrześni na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie po generalnym remoncie! Sprzedaż bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmidowicz

Września,wielkopolskie

1 600 zł40 m² 39,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz jasnego i przytulnego mieszkania do wynajęcia? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu atrakcyjnego mieszkania położonego we Wrześni przy ul. B. Śmidowicz. 2-pokojowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ametystowa

Września,wielkopolskie

459 000 zł53 m² 8 601,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa oferta! Piękne mieszkanie na nowym osiedlu przy ul. Ametystowej we Wrześni gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicz

Września,wielkopolskie

490 000 zł64 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Zapraszam na prezentację i oczywiście do zakupu mieszkania na popularnym Wrzesińskim osiedlu na ul. Bronisławy Śmidowicz. Lokal w stanie nienagannym, gotowym do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Września,wielkopolskie

340 000 zł55 m² 6 204,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 54,8 m2 we Wrześni, przy ulicy Batorego14. Do mieszkania przynależy piwnica. W bardzo bliskiej odległości Netto, super sam,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Września,wielkopolskie

356 300 zł37 m² 9 629,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, dwupokojowego mieszkania przy ulicy Gnieźnieńskiej we Wrześni. Inwestycja z 2023 roku, gotowa do zamieszkania! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kościuszki

Września,wielkopolskie

255 000 zł37 m² 6 873,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania - kawalerka o powierzchni 37,1 m2, na parterze. 1 pokój z oddzielonym aneksem kuchennym i łazienką. Zlokalizowane w bloku przy ul. Kościuszki 4 Pozostałe informacje pod.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij