dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Września - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

450 000 zł44 m² 10 227,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje, września ulica Słowackiego 66, wysoki partner, winda, piwnica 4m2, rolety elektryczne, opłaty za mieszkanie 650zl (wszystko), mieszkanie posiada 2 tarasy na dziedziniec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowoczesnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, które łączy wysoki standard wykończenia z bliskością natury? Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o pow. 36.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Września,wielkopolskie

1 600 zł43,50 m² 36,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny przez notariusza. Polecamy do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,5 m2, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł47,40 m² 7 173 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż bardzo jasne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w centrum Wrześni. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Września,wielkopolskie

449 000 zł56,26 m² 7 980,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Nieruchomości niedzwiedzki com poleca: na sprzedaż przestronne i atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o pow. 50,44m2 plus piwnica o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śmidowicz

Września,wielkopolskie

1 330 zł40 m² 33,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pok | 40 m2 | taras/balkon | Nowe | Miejsce parkingowe | ul. Śmidowicz | Bez prowizji Numer oferty w biurze: 6403/4186/omw Do wynajęcia nowe mieszkanie znajdujące się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Września,wielkopolskie

245 000 zł54 m² 4 537,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja. Zapraszam na prezentacje mieszkania dwupoziomowego o powierzchni mieszkalnej ok. 54m2 a całkowicie 71,9m2 gdzie w skład wchodzi: mieszkanie, piwnica, dwa pomieszczenia dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Września,wielkopolskie

289 000 zł65,40 m² 4 418,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,40 m , usytuowane na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku z 1960 roku, zlokalizowanym przy ul. Warszawskiej 2 we Wrześni w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Września,wielkopolskie

2 200 zł37,50 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem nowe 2-pokojowe mieszkanie w budynku z 2010r. Lokal jest bardzo jasny oraz przestronny dzięki otwartej kuchni. Mieszkanie jest świeżo po kapitalnym remoncie, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51,40 m² 35,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. Polecamy do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilska

Września,wielkopolskie

2 200 zł40,55 m² 54,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. *****uwaga: mieszkanie dostępne od 1 maja 2026***** Polecamy do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Września,wielkopolskie

2 200 zł65 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia duże, przestronne 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wrześni na 1 piętrze przy wrzesińskim rynku. Nieruchomość po generalnym remoncie, czeka na swoich pierwszych.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł49 m² 6 510,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Zapraszam na prezentację mieszkania we Wrześni na osiedlu Kościuszki. Lokal w bloku dwupiętrowym po termomodernizacji. Duże balkony, duże piwnice to na pewno polepsza warunki mieszkalne. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witkowska

Września,wielkopolskie

180 000 zł33,90 m² 5 310 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż Mieszkanie dwupokojowe o pow. 33,9m2 podzielone na 2 mikro kawalerki o pow. 21,5m2 i 12,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44,14 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. Gorąco polecamy do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o pow. ok. 44 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Września

Września,wielkopolskie

269 000 zł47,90 m² 5 615,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie w bloku! Nieruchomość zlokalizowana na 4 piętrze, przy ul. Słowackiego we Wrześni. Na 47,90 m2 składają się: - 2 pokoje, - łazienka, - kuchnia, - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Dmowskiego

Września,wielkopolskie

1 145 000 zł108,75 m² 10 528,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Kliknij Video i zobacz spacer po tym mieszkaniu! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż wyjątkowego Apartamentu dwupokojowy (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Września,wielkopolskie

269 000 zł51,50 m² 5 417,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej! osa Nieruchomości zaprasza na prezentację 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Wrześni przy ul. Szkolnej. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł39,64 m² 50,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. Gorąco polecamy do wynajęcia kompletnie umeblowane i komfortowo wyposażone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Września,wielkopolskie

1 700 zł42,93 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny przez notariusza. Polecamy do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 43 m2, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Września

Września,wielkopolskie

320 000 zł45,20 m² 7 079,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,2 m , położone na 2. piętrze w bloku we Wrześni (ul. Piastów). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Września,wielkopolskie

3 250 zł69,34 m² 46,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia piękny, luksusowy, 2 pokojowy apartament z dużym tarasem w prestiżowym budynku przy ul. Dmowskiego 5C we Wrześni. Lokal znajduje się na 3 piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Września,wielkopolskie

350 000 zł71 m² 4 929,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osa Nieruchomości zaprasza na prezentację przestronnego 2-pokojowego mieszkania o pow. 71 m zlokalizowanego w centrum Wrześni przy ul. Fabrycznej. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Września,wielkopolskie

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja. Zapraszam na prezentację mieszkanie we Wrześni o powierzchni 48 m2 usytuowanego w czteropiętrowym bloku na ostatnim piętrze. Blok mieści się na popularnej i długiej ulicy J.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Września,wielkopolskie

1 550 zł44 m² 35,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy! Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,60 m , położone na parterze budynku przy ul. Stefana Batorego we Wrześni. Układ mieszkania: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Września,wielkopolskie

295 000 zł31 m² 9 516,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowa kawalerka blisko centrum wrześni! Idealne na start lub pod wynajem! Szukasz przytulnej, komfortowej kawalerki z 2 pokojami na nowoczesnym osiedlu? Kusi Cię przestrzeń w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śmidowicz

Września,wielkopolskie

1 900 zł40 m² 47,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe W pełni urządzone I wyposażone mieszkanie w nowym bloku we Wrześni. Biuro invest home Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu: 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Września,wielkopolskie

1 750 zł46 m² 38,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro invest home Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z oferta wynajmu: mieszkanie o pow. 47 m2 w kamienicy w Centrum miasta przy ulicy Harcerskiej we Wrześni, w tym: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Września,wielkopolskie

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko U nas! Polecam na wynajem nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , świeżo po remoncie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze wyremontowanej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Culica

Września,wielkopolskie

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym budynku we Wrześni. Lokal idealny dla singla, pary lub rodziny.Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Września,wielkopolskie

419 000 zł45 m² 9 253,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,28 m , położone na wysokim parterze w budynku z 2018 roku, przy ul. Słowackiego. Rozkład pomieszczeń: salon: 18,13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Września,wielkopolskie

399 000 zł37 m² 10 824,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam do zaoferowania piękne, jasne mieszkanie we Wrześni. Wygodna lokalizacja, blisko stacji kolejki, a w pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Mieszkanie jest gustownie urządzone, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Września,wielkopolskie

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie Września ul. Słowackiego 65. Pełne umeblowanie i wyposażenie. Dodatkowo pom.gospodarcze. Zobacz jak przygotowaliśmy reklamę tego mieszkania: wirtualna wizyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Września,wielkopolskie

385 000 zł43 m² 9 037,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Nietuzinkowe mieszkanie z duszą w centrum Wrześni Parter | Balkon | Projekt architekta | Po generalnym remoncie | Cena: 385 000 zł ul. Wojska Polskiego 19, września Szukasz mieszkania, które od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Września

Września,wielkopolskie

450 000 zł46 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie 46m2, wysoki parter, bardzo duży balkon, osobne wyjście na balkon z sypialni, ogrzewanie podłogowe łazienka, elektryczne rolety, piwnica, parking. Ewentualnie zamiana na większy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Września,wielkopolskie

279 000 zł48 m² 5 824,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na prezentację mieszkanie we Wrześni o powierzchni 47,9m2 usytuowanego w czteropiętrowym bloku na ostatnim piętrze. Blok mieści się na popularnej i długiej ulicy J.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Września

Września,wielkopolskie

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Plk Studio poleca do wynajęcia samodzielny lokal mieszkalny usytuowany na 5-tym piętrze bloku z windą, z szerokimi klatkami i przestrzenią pomiędzy budynkami. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śmidowicz

Września,wielkopolskie

390 000 zł44 m² 8 859,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44,02 m , położone na parterze w budynku z 2018 roku, przy ulicy Bronisławy Śmidowicz. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śmidowicz

Września,wielkopolskie

1 800 zł36 m² 50,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem usytuowanego na osiedlu Park Strzykały na ul. B. Śmidowicz Mieszkanie o powierzchni 33m2 plus skrytka lokatorska stanowi całość oferty. Lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witkowska

Września,wielkopolskie

195 000 zł33 m² 5 927,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja Zapraszam na prezentację i do zakupu mieszkania z rynku Wrzesińskiego usytuowanego przy ul. Witkowskiej. Mieszkanie 32,9 m2 z balkonem, piwnicą.blok z cegły. Stan ogólny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilska

Września,wielkopolskie

1 750 zł42 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam do wynajęcia od czerwca nowe mieszkanie na drugim piętrze we Wrześni przy ul. Pilskiej 2b. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,03 m2 z kuchennym aneksem. Oddzielny pokój.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij