Lokal z przeznaczeniem na produkcję Września

Września, wielkopolskie

  • 19,27 zł/m²
  • 410 m²
  • 7 900 zł

Zdjęcie

Szymon Mielcarek

Skontaktuj się

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Września

Września, wielkopolskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

19,27 zł/m²

410 m²

7 900 zł

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Września

Zaktualizowane: 21 maja 2026

19,27 zł/m² 410 m² 7 900 zł

Przeznaczenie:
produkcyjne
Pomieszczenia:
10

Pomieszczenia:

10

Parking:

-

Rodzaj wejścia:

-

Rodzaj budynku:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 7 900 zł (19,27 zł/m²)
  • Charakterystyka lokalu: 410 m², 10 pomieszczeń; stan: dobry
  •   przeznaczenie produkcyjne, lokal umeblowany
  • Rozkład lokalu: piętro 1/1, jednopoziomowe
  • Budynek: rok budowy: 2000
  • Media: prąd, siła; ogrzewanie:
  •   Internet
  •   klimatyzacja

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Prezentujemy Państwu do wynajęcia nieruchomość inwestycyjną - obiekt biurowo/przemysłowo/magazynowy z dużym placem w perfekcyjnym usytuowaniu!

Usytuowanie bezpośrednio przy drodze krajowej oraz duża utwardzona działka to idealne miejsce na siedzibę firmy, plac przeładunkowy, bazę, produkcję lub warsztat! Nieruchomość z dużym potencjałem!

Obiekt położony jest przy ulicy Nekielskiej w Psarach Małych pod Wrześnią. (...)

Agent

Szymon Mielcarek

571 893...

571 893 144

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

571 893...

571 893 144

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została