Lokal gastronomiczny
Promienista, Września, wielkopolskie
- 290 000 zł
- 60,40 m²
- 4 801,32 zł/m²
Szymon Mielcarek
Skontaktuj się
Lokal gastronomiczny
Promienista, Września, wielkopolskie
zaktualizowane:
3 kwietnia 2026
Lokal gastronomiczny
Zaktualizowane: 3 kwietnia 2026
290 000 zł 60,40 m² 4 801,32 zł/m²
gastronomiczne
2
parking publiczny / na ulicy
z ulicy
blok mieszkalny
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
gastronomicznePomieszczenia:
2Parking:
parking publiczny / na ulicyRodzaj wejścia:
z ulicyRodzaj budynku:
blok mieszkalnySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 290 000 zł (4 801,32 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: marzec 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka lokalu: 60,40 m², 2 pomieszczenia, 2 łazienki; stan: dobry
- wejście z ulicy, witryna, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- przeznaczenie gastronomiczne
- Rozkład lokalu: piętro 0/1, jednopoziomowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2000
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek
- Media: prąd, woda, gaz, siła, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie wody
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI MIELCAREK, zaktualizowane: 03.04.2026
- numer ogłoszenia: 108
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Promienista, Września, wrzesiński, wielkopolskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, jezioro
- cicho
Opis nieruchomości
Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy (usługowo/handlowo/gastronomicznymi) zlokalizowany we Wrześni na osiedlu Lipówka.
Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnym usytuowaniu - przy ulicy Promienistej, blisko Zalewu Wrzesińskiego! Lokalizacja zapewniająca bliskość pięknych terenów rekreacyjnych a zarazem niewielką odległość od niezbędnych punktów. Jednocześnie usytuowanie pozwala na dobrą komunikację z drogą krajową w kierunku Poznania. (...)