Działka budowlana

Mieszka I, Września, wielkopolskie

  • 350 000 zł
  • 2 751 m²
  • 127,23 zł/m²

Zdjęcie

Radosław Rajski

Skontaktuj się

Działka budowlana

Mieszka I, Września, wielkopolskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

350 000 zł

2 751 m²

127,23 zł/m²

Działka budowlana

Zaktualizowane: 5 maja 2026

350 000 zł 2 751 m² 127,23 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 350 000 zł (127,23 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 2 751 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 135m; szerokość: 21m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja
  • Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 8541542

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu wyjątkową działkę budowlaną położoną w atrakcyjnej lokalizacji Wrześni, na osiedlu Sokołowskie. Działka charakteryzuje się wymiarami 21x135 m, co daje doskonałą przestrzeń do realizacji różnorodnych projektów inwestycyjnych. Zauważalnym atutem tej oferty jest również dostęp do drogi publicznej, dzięki czemu dojazd do nieruchomości jest bardzo komfortowy. Wjazd na działkę prowadzi przez ulicę Mieszka I, co podnosi wygodę oraz dostępność terenu. (...)

Agent

Radosław Rajski

515 018...

515 018 392

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

515 018...

515 018 392

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości